BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Object and application: pirmoji užduotis, procesas, rezultatas…

Praėjo pirmoji savaitė. Šią savaitę (kaip ir ateinančias dar tris) turėjau dalyką “Object and application”. Jau pirmadienį gavau užduotį - pasirinkti objektą iš kasdienės aplinkos ir tirti jį įvairiais man įdomiais aspektais. Trečiadienį turėjau konsultaciją su dėstytoju, o šiandienai reikėjo paruošti šios savaitės darbo pristatymą.

Pasirinkau plastikinį šaukštelį - pigus ir lengvai įsigyjamas objektas. Daugiau dirbau su šaukšteliais, kaip grupe, o ne kaip su individualiu objektu. Buvo įdomu išbandyti kuo įvairesnes situacijas ir aplinkybes, į kurias įmanoma patalpinti šaukštelį.

Šiandienos pristatymui paruošiau nuotraukų seriją bei tris maketinius papuošalus iš šaukštelių. Lyginant su kolegų pristatymais, manasis buvo itin rimtas ir per daug tradicinis. Nors negalima sakyti, kad vienas būdas yra geras, o kitas blogas. Svarbiausia, kad pristatymas būtų apmąstytas - apgalvota erdvė, apmąstyta, kokiai publikai jis skirtas, kur galėtų būti pristatomas ir pan. Kaip supratau iš šiandienos patirties, kolegų pristatymų ir dėstytojo komentarų - tai ir yra pagrindinis šio dalyko tikslas.

Pradėtas darbo procesas tęsiamas toliau. Kitą savaitę vėl laukia konsultacijos, pristatymai, diskusijos, sprendimai. Įdomu dirbti pagal tokią sistemą, kai vienu metu turi tik vieną dalyką - gali visą energiją ir dėmesį sukoncentruoti ties vienos krypties darbu. Manau, tai tikslingesnis ir produktyvesnis darbo eigos būdas, nes jau šiandien buvo matomi darbo rezultatai. Pas vienus rezultatas buvo labiau apčiuopiamas ir materialus, pas kitus buvo labiau mąstymo, sensorinio objekto tyrimo proceso apibendrinimas. Ir tai tik tarpinis variantas. Procesas tęsiasi…

Šiandienos išvada: tradicinius sprendimus gebu daryti ir man tai nėra nauja, todėl užduotis sau pačiai ateinančiai savaitei: būti netradiciškai, nebūtinai rimtai.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyti komentarą

Tavo komentaras