BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Pirmoji diena Konstfack’e

Viskas nauja, keista, viskas kiek kitaip.

Visų pirma paperka erdvė - daugiau nei 2o ooo kvadratinių metrų ploto maždaug 900 studentų. Metalo katedra pagal studentų skaičių nedidelė (apie 50 studentų per visus kursus), tačiau turi dideles patalpas. Kiekvienas studentas turi darbo stalą studijoje ir asmeninę darbo vietą dirbtuvėse. Dirbtuvės pilnai aprūpintos visa reikalinga įranga: pradedant nuo brenerių prie kiekvieno darbo stalo ir baigiant ties galvanoplastikai reikalinga technine baze.

Kol kas daugiau stebiu nei veikiu, nors jau pirmąją dieną gavau užduotį. Darbo procesas vyksta panašiai kaip ir TDF, tik kiek organizuočiau. Dėstytojas nurodo konkretų konsultacijų tvarkaraštį, o studentai užsiregistruoja būsimai konsultacijai pasirinkdami jiems patogų laiką. Daug dėmesio skiriama gebėjimui pristatyti savo darbą, gebėjimui diskutuoti apie jį.

Bendravimas tarp dėstytojų ir studentų labai šiltas ir betarpiškas: nesijaučia bereikalingas hierachiškumas. Taip pat visi laisvai bendrauja angliškai. Tiek dėstytojai, tiek studentai.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (6)

sig2010-01-21 09:33

Galėjot pakurt blogą Justė kvadratu, būt beprotiškai fantastiška. Į vienus vartus TDF.
Parašyk koks čia pas tave univieras tiksliai, bo tai nebesugaudau internete.

sig2010-01-21 09:35

jau susiradau. hau.
D.

Eglė2010-01-25 17:07

Juste, nu man labai patiko tavo mintis viska aprasyti- tikrai idomu skaityti, informatyvu, palikta vietos susidaryti nuomone paciam,sekmes;)

Laima2010-01-25 18:17

Nuostabu, Justina! Labai džiaugiuosi Tavimi, visomis galimybėmis, kurias radai Švedijoje. Semkis kiek galėdama ir išlik savimi :) Didelio polėkio Tau, plačių horizontų ir sėkmės!
Tikiuosi, Lietuva Tavęs sulauks ir būsi Tėvynei reikalinga :))

jzymonaite2010-02-08 20:35

Dėkui už atsiliepimus.
Čia nuoroda į internetinį Konstfack’o puslapį norintiems daugiau apie patį universitetą sužinoti http://www.konstfack.se/konstfack/jsp/polopoly.jsp?d=10&t=1&l=en

jzymonaite2010-02-08 20:39

Dujos prie darbo stalų tiekiamos centralizuotai. Prie kiekvieno darbo stalo yra sklendė, taip pat yra bendro tiekimo sklendė.

Rašyti komentarą

Tavo komentaras