BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Hate material - dirbtinės gėlės. Medžiagos tyrimas nuo naikinimo iki juvelyrikos. II dalis

Antrą darbo su dirbtinėmis gėlėmis savaitę pradėjau užduotimi, kurios metu reikėjo paprašyti dešimties skirtingų žmonių duoti man po vieną medžiagą pagal jų pasirinkimą. Vėliau teko dirbti su dirbtinėmis gėlėmis ir tomis dešimt skirtingų medžiagų, kurias gavau iš kolegų. Tai buvo vaškas, plastmasinis skaidrus vamzdelis, šilkinės medžiagos skiautė, kailis, keramikinių plytelių šukės, plastiko gabalas, sviestinis popierius, anglys, keistų žalių siūlų pluoštas bei varinės detalės - laikikliai galvanoplastikai. Gautos medžiagos buvo labai skirtingos ir savaime įdomios, tad didelis iššūkis jas sujungti su dirbtinėmis gėlėmis.

Reikėjo su kiekviena gauta medžiaga atlikti bent po tris bandymus jungiant su mano hate matetial - dirbtinėmis gėlėmis. Ne visada pavyko nebūti paviršutiniškai. Skirtingas medžiagas jungiau per daug tiesiogiai, nesistengdama iš jų suskurti naujos medžiagos. Taip pat nuklydau į juvelyrinius bandymus, kas nėra šios užduoties tikslas. Bet apibendrinusi visus bandymus, supratau, ką praleidau, ir radau kelią tolesniam darbo procesui. Tad netgi klaidingi keliai gali nuvesti teisinga linkme. Be abejo, pridedu ir šių bandymų foto.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (1)

Bernis2016-05-20 10:24

Man dailiausiai dirbtines geles su varinėmis detalėmis ir keramikinės plytelės detalėmis atrodo. Gražiai žiūrisi, netgi norėčiau tokio originalaus papuošalo sau.

Rašyti komentarą

Tavo komentaras